NAKRĘĆ SHORT O GOSPODARCE MORSKIEJ

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Forum Gospodarki Morskiej Gdynia, która odbędzie się 14 października 2016. Organizatorzy zapraszają filmowców do udziału w konkursie na scenariusz i realizację filmu krótkometrażowego promującego gospodarkę morską w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Scenariusze można przesyłać do 15 lipca.

„Forum Gospodarki Morskiej Gdynia” jest corocznym wydarzeniem służącym środowisku biznesowemu reprezentującemu gospodarkę morską. Stanowi okazję do dyskusji o zagadnieniach praktycznych, istotnych dla konkurencyjności przedsiębiorstw oraz potencjale rozwojowym sektorów gospodarki  morskiej i portów bałtyckich. To także miejsce formułowania wniosków dotyczących nowych wyzwań i przyszłości branży. 

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznemu Forum jest konkurs filmowy, który poprzez ciekawe scenariusze oraz filmy podejmujące wielowątkową tematykę sektora gospodarki morskiej pozwoli pokazać atrakcyjny obraz i szanse zawodowe w branży. 

Cel konkursu jest realizacja filmu, który zaprezentuje atrakcyjny obraz oraz dobre perspektywy zawodowe w szeroko pojętej gospodarce morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem jej wielobranżowości, nowoczesności oraz wysokiej specjalizacji, a także pozwoli przekonać młodych ludzi, że warto z sektorem gospodarki morskiej związać swoją przyszłość, a Gdynię wybrać jako najlepsze miejsce dla realizacji tych planów. 

Koncepcje zgłoszone do konkursu mogą być dokumentem, impresją, reportażem bądź teledyskiem, a jego czas trwania powinien wynosić od 2 do 5 minut.

Scenariusze wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać na adres: info@gsf.pl do 15.07.2016, w tytule maila prosimy o wpisanie imienia i nazwiska oraz tytułu tekstu, natomiast w treści maila danych kontaktowych (numer telefonu, adres e-mail).  Więcej informacji znajduje się tutaj.