APLIKUJ NA NA SHORT’N’SWEET

Trwa nabór zgłoszeń na branżowe wydarzenie towarzyszące festiwalowi DOK Leipzig. Projekty filmów dokumentalnych i animowanych na tegoroczną edycję pitchingu DOK Short’n’Sweet można zgłaszać tylko do 16 września.

DOK Short’n’Sweet to wydarzenie festiwalu DOK Leipzig, mające pomóc w finansowaniu i dystrybucji filmów krótkometrażowych. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy akredytowani profesjonaliści, którzy będą mogli zaprezentować swój projekt filmu krótkometrażowego podczas pitchingu przed osobami decyzyjnymi z branży.

Organizatorzy czekają na projekty filmów dokumentalnych i animowanych nie dłuższych niż 30 minut. Podczas pitchingu, każdy zakwalifikowany projekt będzie miał 7 minut na prezentacje: 3 minuty na opowiedzenie o idei filmu i 4 minuty na pytania i feedback ekspertów.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. Natomiast sam festiwal będzie miał formę hybrydową i ma rozpocząć się 26 października, a zakończyć 1 listopada.

Swoje zgłoszenia można przesyłać jedynie do 16 września. Wyniki zostaną ogłoszone na początku października. Więcej informacji o wydarzeniu i formularz rejestracyjny znajdują się tutaj.