REJESTRACJA NA DOK EXCHANGE I SHORT’N’SWEET

Ruszyły zgłoszenia na kolejne branżowe wydarzenia odbywające się w ramach festiwalu DOK Leipzig: wydarzenie networkingowe DOK Exchange oraz pitching DOK Short’n’Sweet.

DOK Exchange to całodniowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży, zajmujących się zarówno filmem dokumentalnym, jak i animowanym oraz interaktywnym opowiadaniem. W ramach tego spotkania paneliści z różnych gałęzi przemysłu audiowizualnego opowie o budowaniu nowego rynku dla interaktywnych produkcji. Wydarzenie odbędzie się 31 października.

Rejestracja na DOK Exchange prowadzona jest online do 23 października.

DOK Short’n’Sweet to natomiast nowe wydarzenie festiwalu DOK Leipzig, mające pomóc w finansowaniu i dystrybucji filmów krótkometrażowych. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy akredytowani profesjonaliści, którzy będą mogli zaprezentować swój projekt krótkometrażowego dokumentu bądź animowanego dokumentu. podczas pitchingu przed osobami decyzyjnymi z branży. Każdy wybrany projekt będzie mieć 7 minut: 3 minuty na prezentację oraz 4 na pytania od publiczności i ekspertów. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 30 października. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się tutaj.

 

zdjęcie: DOK Leipzig