TRWA SPRZDAŻ KARNETÓW I BILETÓW NA 60. KRAKOWSKI FESTIWAL FILMOWY

W programie festiwalu, jak co roku nie zabrakło polskich produkcji, a wśród nich znalazły się dokumenty i filmy krótkometrażowe, w tym animacje i fabuły. 60. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się w całości online, a rozpocznie się dokładnie za tydzień.

Krakowski Festiwal Filmowy jest jedną z najstarszych imprez na świecie poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym oraz krótkim fabułom. Jego trzon stanowią cztery równorzędne konkursy: dokumentalny, krótkometrażowy, polski oraz muzycznych dokumentów DocFilmMusic. Podczas 8 festiwalowych dni widzowie mają okazję obejrzeć około 250 filmów z Polski i z całego świata. Prezentowane są one w sekcjach konkursowych oraz w pokazach specjalnych. Festiwalowi towarzyszą wystawy, koncerty, pokazy plenerowe oraz spotkania z twórcami. Festiwal co roku odwiedza ok. 900 polskich i międzynarodowych gości: reżyserów, producentów, programatorów festiwali oraz liczna krakowska publiczność. Tegoroczna edycja odbędzie się w całości online.

Z okazji jubileuszowej, 60. edycji, karnety dostępne są w wyjątkowych jubileuszowych cenach – za możliwość obejrzenia prawie 200 filmów zapłacicie jedynie 60 zł! Filmy oglądać można w całej Polsce. W programie premiery najlepszych filmów dokumentalnych, krótkometrażowych i animowanych z całego świata i Polski. Oprócz tego spotkania ze wspaniałymi gości i twórcami oraz wydarzenia towarzyszące.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące festiwalu oraz szczegółowy program można znaleźć tutaj.

Materiały prasowe