KONKURS FILMOWY MORZE MNIE KRĘCI

10 000 zł na produkcję filmu, warsztaty w Gdyńskiej Szkole Filmowej, wsparcie eksperckie i techniczne, ruszyły zgłoszenia do konkursu filmowego MORZE MNIE KRECI!

Jeśli jesteś pasjonatem filmowych produkcji, masz od 20-35 lat i kręci cię morze - wyślij swój pomysł do konkursu na film o gospodarce morskiej. To niepowtarzalna szansa na 10 000 zł i realizację filmu reklamowego lub promocyjnego pod okiem wyśmienitych ekspertów. 

Dodatkowe doświadczenie zdobyć można podczas dwudniowych, letnich warsztatów w gdyńskiej filmówce, które czekają na autorów pięciu najlepszych pomysłów na film. Zajęcia poprowadzą m.in. Filip Marczewski, reżyser i scenarzysta, wykładowca Szkoły Wajdy i Gdyńskiej Szkoły Filmowej oraz Jan Majle copywriter, autor wielu kampanii reklamowych, odpowiedzialny za kreację komunikacji czołowych marek obecnych na polskim rynku. 

Konkurs organizowany jest w ramach Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2019, przez Miasto Gdynię oraz Pomorską Fundację Filmową w Gdyni prowadzącą Gdyńską Szkołę Filmową. Premiera zwycięskiej produkcji zaplanowana jest na 11 października 2019. 

Regulamin konkursu na stronie www.forum.gdynia.pl oraz tutaj

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 lipca.