ZGŁOŚ SIĘ NA AOTEAROA SHORT FILM LAB

Aotearoa Short Film Lab to prestiżowe warsztaty przeznaczone dla scenarzystów filmów krótkometrażowych. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 3 grudnia.

Warsztaty zostały zainicjowane w 2010 roku, dzięki współpracy Show Me Shorts oraz Script to Screen. Wydarzenie oferuje filmowym twórcą szanse na rozwijanie ich pomysłów i idei pod okiem specjalistów i mentorów, m.in. Shuchi Kothari, Michael Bennett, Jake Mahaffy, Zia Mandviwalla, Jackie van Beek, Dustin Feneley i Emily Anderton.

Aotearoa Short Film Lab to całodniowe zajęcia warsztatowe, a także późniejsza opieka mentora, który pomaga uczestnikowi w ciągu całego procesu rozwoju scenariusza.

Warsztaty odbędą się w 2019 roku w University of Auckland’s w Nowej Zelandii. Udział w nich jest bezpłatny, jednak aplikujący muszą pokryć opłatę zgłoszeniową w wysokości 20$. Muszą także sami opłacić koszty podróży do Nowej Zelandii. Zgłaszający muszą przesłać dwa-trzy krótkie opisy pomysłów na swoje krótkometrażowe filmy oraz wstępny scenariusz jednego z nich.

Więcej informacji znajduje się na stronie Aotearoa Short Film Lab. Zgłoszenia można przesyłać do 3 grudnia.