OSTATNIE DNI NABORU NA EUROPEAN SHORT PITCH

Tylko do 22 października można przesyłać zgłoszenia projektów filmów krótkometrażowych na pitching oraz warsztaty organizowane w ramach European Short Pitch.

European Short Pitch (ESP) to inicjatywa wspierająca europejskie koprodukcje krótkometrażowych filmów młodych reżyserów i producentów. European Short Pitch to inicjatywa, która łączy zajęcia mentorskie z zakresu tworzenia filmu krótkometrażowego, połączona z wydarzeniami pitchingowymi i networkingowymi, to kilkudniowe warsztaty poświęcone fazie developmentu i scenariusza oraz sesje online.

Wydarzenie ma na celu odkrycie nowych talentów z całej Europy i wsparcie ich w procesie tworzenia ich filmów. Jest to inicjatywa, która łączy zajęcia mentorskie z zakresu tworzenia filmu krótkometrażowego, połączona z wydarzeniami pitchingowymi i networkingowymi. Uczestnicy zostają wybrani na podstawie projektów ich produkcji, po czym mają okazję uczestniczyć w warsztatach scenariuszowych oraz forum koprodukcyjnym, w czasie którego spotkają się z profesjonalistami z całej Europy.

Organizatorzy są otwarci na przyjmowanie zarówno projektów indywidualnych, jak i tych powstałych w zespołach kreatywnych. Mile widziane są zespoły scenariuszowo-reżyserskie.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.