KFF INDUSTRY: TRWA NABÓR NA WARSZTATY SCENARIUSZOWE ANIMATED IN POLAND

Do 25 maja trwają zapisy na warsztaty scenariuszowe dla twórców filmów animowanych, organizowane w ramach Animated in Poland podczas KFF Industry. Warsztaty poprowadzi reżyser, scenarzysta i producent Artur Wyrzykowski.

Warsztaty, które organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem Producentów Polskiej Animacji, skierowane są do twórców, którzy chcieliby rozwinąć swoje umiejętności w konstruowaniu historii przy tworzeniu filmu animowanego lub producentów, którzy potrzebują narzędzi do oceny opowieści i do dialogu ze scenarzystami. Warsztaty odbędą się w dniach 30 – 31 maja. Pierwszego dnia prowadzący skupi się na tym, czym  jest opowieść, czego oczekuje widz i jak skonstruować opowieść, która spełni oczekiwania widza.

Drugiego dnia uczestnicy analizować będę kilka  krótkometrażowych animacji, dyskutować o swoich pomysłach uczestników i wspólnie tworzyć przykładową konstrukcję opowieści.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Krakowie podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego i zaplanowane są w dwóch dwugodzinnych sesjach:

Część 1 – poniedziałek, 30 maja, godz. 13:30 – 15:30
Część 2 – wtorek, 31 maja, godz. 12:30 – 14:30

Udział w warsztatach jest bezpłatny, o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Nabór trwa do 25 maja, zgłoszenia (z podaniem dni, w których może się wziąć udział) prosimy kierować mailowo na adres marcin@sppa.eu

Artur Wyrzykowski – Przez kilka lat pracował jako analityk opowieści i producent developmentu. Wykładał w różnych miejscach, głównie w StoryLab Pro. Teraz rozwija i produkuje własne projekty w firmie Bold Humans. Prowadzi poczytny blog z analizami polskich filmów http://nieskonczone.pl