LUDZIE NORMALNI

TYTUŁ ANGIELSKI: NORMAL PEOPLE

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Słowa George’a Orwella „normalność nie jest kwestią statystyki” w pełni oddają zamysł fabularny filmu. Daniel, który właśnie wyszedł z więzienia, próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Nie jest to proste – musi opiekować się matką alkoholiczką i znaleźć pracę. Może przynajmniej nowa znajomość z poznaną ratowniczką medyczną przyniesie trochę szczęścia? Ludzie Normalni to ludzie z własnymi tajemnicami i słabościami. Ale też marzeniami na lepszą „normalność”. Czy uda im się je wspólnie zrealizować?


FILM REPREZENTOWANY PRZEZ KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ FILMOWĄ

GATUNEK:
fabularny
CZAS TRWANIA:
25'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Piotr Złotorowicz
SCENARIUSZ:
Piotr Złotorowicz
OPERATOR:
Nicolas Villegas Hernandez
MONTAŻ:
Aleksandra Gowin, Justyna Król
MUZYKA:
Fasolki
PRODUCENT:
PWSFTviT (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna)

Piotr Złotorowicz »

Reżyser filmowy i teatralny. Urodził się w 1982 roku w Dębnie. Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Szczecińskiej. W czasie studiów na Politechnice kręcił swoje pierwsze niezależne filmy. W 2015 ukończył studia na Wydziale Reżyserii w PWSFTViT w Łodzi.
Jego studenckie filmy były prezentowane na dziesiątkach festiwali i wielokrotnie nagradzane. Film dyplomowy Matka Ziemia, miał premierę na 67 Festiwalu Filmowym w Locarno, gdzie zdobył wyróżnienie młodego jury.
Piotr Złotorowicz był nominowany do nagrody „Bo Warto” Radia RMF Classic. W 2012 r. zdobył „Talent Radiowej Trójki” w kategorii Film. W 2019 r. Zadebiutował w teatrze Polonia monodramem w wykonaniu Rafała Mohra pod tytułem „Wszystko, co najlepsze”. W 2020 r. odbędzie się premiera jego debiutanckiego filmu fabularnego „Wiarołom” wyprodukowanego przez Studio Munka.

 

NA FESTIWALACH: