WIOSNA, LATO, JESIEŃ

TYTUŁ ANGIELSKI: SPRING, SUMMER, FALL

Opowieść o rodzinie Amiszów, która lata temu osiedliła się na obcej ziemi. Prowadzeni cierpliwym okiem reżysera obserwujemy krótki moment ich życia. Subtelne zdjęcia ukazują autentyczną relację bohaterów ze światem i naturą.

GATUNEK:
dokumentalny
KRAJ PRODUKCJI:
POLAND
CZAS TRWANIA:
15'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Piotr Złotorowicz
SCENARIUSZ:
Piotr Złotorowicz
OPERATOR:
Małgorzata Szyłak, Nicolas Villegas Hernandez
MONTAŻ:
Barbara Fronc
PRODUCENT:
PWSFTviT (Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna)

Piotr Złotorowicz »

Reżyser filmowy i teatralny. Urodził się w 1982 roku w Dębnie. Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Szczecińskiej. W czasie studiów na Politechnice kręcił swoje pierwsze niezależne filmy. W 2015 ukończył studia na Wydziale Reżyserii w PWSFTViT w Łodzi.
Jego studenckie filmy były prezentowane na dziesiątkach festiwali i wielokrotnie nagradzane. Film dyplomowy Matka Ziemia, miał premierę na 67 Festiwalu Filmowym w Locarno, gdzie zdobył wyróżnienie młodego jury.
Piotr Złotorowicz był nominowany do nagrody „Bo Warto” Radia RMF Classic. W 2012 r. zdobył „Talent Radiowej Trójki” w kategorii Film. W 2019 r. Zadebiutował w teatrze Polonia monodramem w wykonaniu Rafała Mohra pod tytułem „Wszystko, co najlepsze”. W 2020 r. odbędzie się premiera jego debiutanckiego filmu fabularnego „Wiarołom” wyprodukowanego przez Studio Munka.