MUZYKI

TYTUŁ ANGIELSKI: MUSICS

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Muzyki to dokument muzyczny o stymulującym procesie tworzenia muzyki, powstały z artystycznej współpracy muzyka Michała Zygmunta oraz twórców filmowych Agi Gonczarek i Patryka Kizny. Film ten odkrywa przed widzami wielorakie wątki związane z inspiracjami, poszukiwaniem korzeni, spotkaniami artystycznymi oraz muzyczną podróżą w nieznane, które wspólnie dają początek unikalnemu albumowi muzycznemu i serii niezwykłych koncertów. Film ukazuje nowoczesną interpretację polskiej kultury ludowej poprzez muzykę i obraz.


FILM REPREZENTOWANY PRZEZ KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ FILMOWĄ

GATUNEK:
dokumentalny
KRAJ PRODUKCJI:
Poland
CZAS TRWANIA:
36'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Agnieszka Gonczarek, Patryk Kizny
SCENARIUSZ:
Agnieszka Gonczarek, Patryk Kizny
OPERATOR:
Agnieszka Gonczarek, Patryk Kizny
MONTAŻ:
Agnieszka Gonczarek
MUZYKA:
Michał Zygmunt
PRODUCENT:
LookyCreative

Agnieszka Gonczarek »

Architektka z zamiłowaniem do wzornictwa przemysłowego. Rozwijając swoją pasję tworzenia poprzez fotografię dotarła do filmu.Wcielając w życie zasadę “mniej znaczy więcej” urtwala ludzi i miejsca za pomocą fotografii i filmu. W LookyCreative wymyśla, produkuje, współreżyseruje i montuje, oczywiście nie stroniąc od pracy za kamerą. Przenikliwość jej spojrzenia zawsze rzuca nowe światło na realizowane tematy, zarówno podczas pracy na planie jak i w czasie postprodukcji.

Patryk Kizny »

Twórca sztuk wizualnych. Jego kompetencje i umiejętności obejmującały zakres obszarów związanych z twórczością wizualną, począwszyod projektowania graficznego poprzez fotografię, astrofotografię, poanimację i film. Patryk Kizny jest znany jako pionier i popularyzator techniki timelapse w Polsce, a także należy do czołówki adeptów tej techniki na świecie. W 2006 założył i do dziś prowadzi agencję interaktywną i kreatywną Misme New Media. Od 2010 roku, po założeniu LookyCreative, działa także w branży filmowej. W 2010 roku wraz z Robertem Paluchemtworzy DitoGear™ – firmę specjalizującą się w produkcji sprzętufilmowego do zdjęć timelapse.
NA FESTIWALACH: