ZAGRAJ ZE MNĄ

TYTUŁ ANGIELSKI: PLAY WITH ME

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Młode małżeństwo - Hania i Paweł - przeżywa pierwszy poważny kryzys. Uciekając od problemów, Hania niepostrzeżenie wciąga się w grę komputerową, w której stwarza swoją wizję idealnego faceta - Lucjana.
Życie bohaterów wywraca się do góry nogami, gdy pewnego dnia Lucjan materializuje się i zamieszkuje z Hanią i Pawłem... Film o ucieczkach w najbardziej egoistyczne fantazje.

FILM REPREZENTOWANY PRZEZ KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ FILMOWĄ

GATUNEK:
fabularny
CZAS TRWANIA:
30'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Rafał Skalski
SCENARIUSZ:
Rafał Skalski, Maria Wojtyszko
OPERATOR:
Jakub Giza
MONTAŻ:
Jerzy Zawadzki
MUZYKA:
Michał Marecki
PRODUCENT:
Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Studio Munka , TPS Film Studio

Rafał Skalski »

Reżyser, scenarzysta. Urodził się w 1985 w Warszawie. Obecnie kończy studia na Wydziale Reżyserii PWSFTViT w Łodzi, w czasie których zrealizował kilka etiud krótkometrażowych. Był drugim reżyserem przy filmie "Luksus" Jarosława Sztandery, współpracował ze Stanisławem Różewiczem przy filmie "Gdzie zabawki tamtych lat". W 2007 roku zadebiutował w dokumencie filmem "52 procent", który otrzymał Złotego Lajkonika w konkursie krajowym Krakowskiego Festiwalu Filmowego w 2007 roku. Od tamtego czasu "52 procent" pokazywany był i nagradzany na kilkudziesięciu festiwalach krajowych i międzynarodowych. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2009.