POKÓJ SZYBKICH RANDEK

TYTUŁ ANGIELSKI: ROOM FOR A QUICK ONE

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Młode małżeństwo na progu szczęśliwego życia i miłości, która miała przetrwać całe życie, zostaje postawione w sytuacji uniemożliwiającej dalsze bycie razem. Artur trafia na wiele lat do więzienia, a Natalia, mimo że poza murami, odbywa razem z nim wyrok, na który skazuje ją otoczenie i odebrane nadzieje. Chcąc ratować związek kobieta podejmuje próbę ratowania więzi z mężem. Czy robi to dla miłości, w którą tak wierzy? Czym właściwie jest ta miłość? Do jakich poświęceń zobowiązuje? Czy jedna decyzja podjęta pod wpływem miłości siebie samej może zniszczyć to, na czym miało być zbudowane całe jej życie?

FILM REPREZENTOWANY PRZEZ KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ FILMOWĄ

GATUNEK:
fabularny
KRAJ PRODUKCJI:
Polska
CZAS TRWANIA:
40'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Anna Maliszewska
SCENARIUSZ:
Anna Maliszewska
MONTAŻ:
Łukasz Szwarc Bronikowski
OBSADA:
Magdalena Czerwińska, Łukasz Simlat, Marian Dziędziel, Ewa Lorska, Piotr Głowacki, Elżbieta Jarosik, Anna Deka, Mariusz Wojciechowski
PRODUCENT:
TVP Kultura, Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Studio Munka , OPUS FILM

Anna Maliszewska »

Absolwentką dziennikarstwa na UW. Od wielu lat związana z telewizją muzyczną, była osobą współtworzącą powstawanie MTV w Polsce. Jest autorem i reżyserem wielu czołówek i reklamówek tego kanału. Anna Maliszewska należy do czołówki twórców polskich teledysków. Jej prace są co roku nagradzane na festiwalach wideoklipów. W 2005 roku zrealizowała film krótkometrażowy "New Game: Wojna", który był prezentowany na Warszawskim Festiwalu Filmowym oraz na Darklight Festival w Dublinie. Zasiadała w międzynarodowym Jury 21szego Warszawskiego festiwalu filmowego. Maliszewska jest także reżyserem i autorką scenariuszy kilku filmów dokumentalnych.