RAZ DWA ZERO

TYTUŁ ANGIELSKI: ONE TWO ZERO

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Justyna ma dziewięć lat i wraz z koleżankami trenuje wyczynowo gimnastykę artystyczną. Jej życie wypełniają treningi i zawody, na których niejednokrotnie musi przekroczyć własne granice i słabości. Mając w sobie ogromną siłę i determinację pokonuje wszystkie swoje koleżanki w zacięciu i wytrwałości. Jednak mimo tego ogromnego wysiłku nie zawsze udaje jej się stanąć na podium. Kiedy coraz bardziej traci nadzieje na medale, postanawia sama zająć się trenowaniem pięcioletnich gimnastyczek ze swojego klubu.

GATUNEK:
dokumentalny
KRAJ PRODUKCJI:
Poland
CZAS TRWANIA:
15'
ROK PRODUKCJI:
KOLOR:
kolorowy
REŻYSERIA:
Anna Pawluczuk
OPERATOR:
Piotr Żurawski
MONTAŻ:
Alan Zejer
DŹWIĘK:
Rafał Nowak
PRODUCENT:
Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna

Anna Pawluczuk »

 Anna Pawluczuk jest studentką reżyserii filmowej na PWSTViT w Łodzi. Urodziła się w 1991 roku w Białymstoku. Uzyskała dyplom licencjacki z kulturoznawstwa, jest też technikiem produkcji filmowej. Wcześniej pracowała przy Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA oraz przy festiwalu Underground/Independent.

Jest wielką entuzjastką edukacji filmowej wśród nastolatków i była koordynatorem kursów filmowych w Białymstoku. Zdobyła również doświadczenie jako dziennikarka radiowa. Obecnie współpracuje z internetową wersją jednego z największych magazynów filmowych w Polsce.