REZERWACJA

TYTUŁ ANGIELSKI: RESERVATION

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Antek i Julka są umówieni na spektakl. Dziewczyna czeka na chłopaka, który spóźniony na spotkanie jedzie na rowerze przez zalane deszczem ulice Krakowa. Dzwonek teatralny wybrzmiewa po raz trzeci, a Antka ciągle nie ma. Nie wie jeszcze, jak pechowy okaże się ten wieczór i ile przeciwności losu będzie musiał pokonać, żeby dostać się na widownię.

GATUNEK:
fabularny
CZAS TRWANIA:
14'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Wiktor Bojanowski
SCENARIUSZ:
Wiktor Bojanowski
OPERATOR:
Maciej Twardowski
MONTAŻ:
Jan Kidawa-Błoński jr
OBSADA:
Jan Marczewski, Magdalena Woleńska, Lidia Bogaczówna, Maria Czubasiewicz, Iwona Sitkowska, Grzegorz Juras, Dariusz Chojnacki, Weronika Kowalska, Marta Grabysz, Antoni Gryzik
MUZYKA:
Wojciech Frycz
DŹWIĘK:
Ksenia Bylicka, Aleksandra Papież
PRODUCENT:
Maria Surzycka

Wiktor Bojanowski »

Korek Bojanowski Absolwent reżyserii na EICAR, The International Film and Television School w Paryżu. Współpracuje z Amicus Media jako operator oraz Beeproduction jako scenarzysta. Jego debiutem krótkometrażowym jest REZERWACJA, komedia omyłek z 2016 roku. Od 2016 roku zajmuje się script doctoringiem oraz prowadzi autorskie warsztaty scenariuszowe.  Należy do stowarzyszenia DreamAgo,zrzeszającego scenarzystów na całym świecie. Pracuje jako scenarzysta i reżyser w firmie AMONDOfilms.