OJCZE MASZ

TYTUŁ ANGIELSKI: FATHER'S DAY

REPREZENTOWANY PRZEZ KFF

Bohaterem “Ojcze,masz” jest Marcel, punkrockowy muzyk. Chociaż jest już po czterdziestce, nadal się nie ustatkował. Zgodnie z hasłem ‘no future’ żyje od koncertu do koncertu, od imprezy do imprezy.
Któregoś wieczoru spotyka Basię, swoją dawną przyjaciółkę. Ona też ma być przygodą jednej nocy, ale ostatecznie kieruje życie Marcela na zupełnie nowe tory.

FILM REPREZENTOWANY PRZEZ KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ FILMOWĄ

GATUNEK:
fabularny
KRAJ PRODUKCJI:
POLAND
CZAS TRWANIA:
33'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Kacper Lisowski
SCENARIUSZ:
Kacper Lisowski
OPERATOR:
Maciej Lisiecki
MONTAŻ:
Piotr Szamburski
OBSADA:
Arkadiusz Jakubik, Przemysław Strojkowski, Agnieszka Przepiórska
MUZYKA:
Michał Skrok, Marek Sarba
PRODUCENT:
Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Studio Munka

Kacper Lisowski »

Laureat Nagrody Państwowej im. Stanisława Wyspiańskiego w dziedzinie fotografii. Absolwent Wydziału Operatorskiego PWSFTviT, oraz Studia Prób w MWajda School. Zadebiutował filmem „Patrzę na Ciebie, Marysiu“ Łukasza Barczyka. Przez lata pracował jako operator kamery w kraju i zagranicą. Jest autorem zdjęć do wielu filmów dokumentalnych, m.in. :„Forgotten People“  w reżyserii Agnieszki  Łukasiak, „Chemii“ Pawła Łozińskiego / Prix Europa 2009 /, „Prawdziwy koniec zimnej wojny“ Jerzego Śladkowskiego. Od 2007 roku pracuje samodzielnie również jako reżyser krótkich form telewizyjnych. „Ojcze, masz“, realizowane w ramach programu „30 Minut“ będzie jego debiutem reżyserskim.