ZDOBĄDŹ STYPENDIUM WARSZAWSKIEJ SZKOŁY FILMOWEJ

Warszawska Szkoła Filmowa ponownie przyzna stypendia naukowe kreatywnym i utalentowanym młodym Twórcom. Zgłoszenia można przesyłać do 26 sierpnia.

Program stypendialny Warszawskiej Szkoły Filmowej to szansa dla kreatywnych osób zainteresowanych kulturą, sztuką i światem nowoczesnych multimediów. Uczelnia to nie tylko profesjonalny sprzęt, najnowocześniejsze technologie i nieustający rozwój. To także wyjątkowi Wykładowcy i unikalne metody nauczania. Nowatorskie programy edukacyjne łączą w sobie klasyczne, sprawdzone techniki z zupełnie nowym podejściem do szeroko pojętej kultury i współczesnych multimediów. 

Weź udział w konkursie i udowodnij, że myślisz niekonwencjonalnie, że dostrzegasz otaczający Cię świat, masz pasję i chcesz ją rozwijać. Liczy się kreatywność – warsztatu nauczysz się u nas!

HASŁO KONKURSU: AWATAR 

Awatar to słowo, które trafnie opisuje współczesną rzeczywistość. Funkcjonujemy w wielu wymiarach, mamy różne tożsamości, inną w świecie realnym, inną w filmie, w sieci, czy w grach. A może tych rzeczywistości nie da się już rozdzielić? Pozostawiamy Was z tym pytaniem. 

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać dowolną formę multimedialną - film, zdjęcia lub muzykę - opowiedzieć historię w formie, a dzięki temu można wygrać roczne stypendium na naukę w największym kompleksie szkół filmowych w Polsce.

Stypendia zostaną przyznane na kierunku FILM I MULTIMEDIA w pięciu specjalnościach: Realizacja Obrazu Filmowego, Reżyseria, Montaż, Kreacja Dźwięku i Fotografia.

Zgłoszenia należy przesyłać (na płycie CD lub DVD) do Działu Kreatywnego Warszawskiej Szkoły Filmowej, ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa do 26 sierpnia 2016 roku, wyniki konkursu 31 sierpnia.

Więcej informacji znajduje się tutaj: regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.