TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ DO CZWARTEJ EDYCJI PROGRAMU PRODUCERS LINK DLA MŁODYCH PRODUCENTÓW

Chcesz poznać producentów z innych krajów europejskich oraz profesjonalistów z branży? Szukasz ludzi, z którymi możesz wymienić doświadczenia? Pracujesz przy projekcie dla młodego widza?

Młode Horyzonty Industry, Cinekid for Professionals i Regionalne Fundusze Filmowe zapraszają polskich producentów stawiających pierwsze kroki w branży do zgłaszania się do programu Producers LINK. Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca do godziny 17.

Producers LINK to program networkingowy skierowany do wschodzących producentów, którzy mają na koncie co najmniej jeden zrealizowany film/serial dla młodej widowni lub pracują jako producenci, junior producenci lub asystenci produkcji nad rozwojem projektów familijnych.

Program odbędzie się w Warszawie w dniach 29 września – 2 października podczas forum Młode Horyzonty Industry (część pierwsza) i w Amsterdamie w dniach 29 października – 1 listopada podczas Cinekid for Professionals (druga część).

W Producers LINK weźmie udział ok. 20 europejskich producentów z Chorwacji, Czarnogóry, Danii, Estonii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Słowacji i Węgier. Program w całości będzie prowadzony w języku angielskim.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć tutaj.

Informacja prasowa